Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Jadów

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Gminny Portal Mapowy
  • Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • System Rada - Gmina Jadów

Kalendarium

« poprzedni miesiącmaj 2024» następny miesiąc
PnWtŚrCzwPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: gmina.jadow.az.pl

Treść strony

Sołtysi z terenu Gminy Jadów kadencji 2024-2029

Sołectwo – współcześnie w Polsce jest to jednostka pomocnicza gminy, charakterystyczna dla obszarów wiejskich. Obszar, zakres działania sołectwa i jego organów określa rada gminy w statucie sołectwa.

 

Sołectwa gminy Jadów: Adampol, Borki, Borzymy, Dębe Małe, Dębe Wielkie, Dzierżanów, Iły, Jadów, Kukawki, Myszadła, Nowinki, Nowy Jadów, Nowy Jadów-Letnisko, Oble, Podbale, Podmyszadła, Sitne, Starowola, Strachów, Sulejów, Szewnica, Urle, Warmiaki, Wójty, Wólka Sulejowska, Wujówka, Wyglądały, Zawiszyn

Miejscowość bez statusu sołectwa: Wężówka

 

Lp. Imię i nazwisko Sołectwo adres mail
1. Zbigniew Ołówka Adampol adampol@jadow.az.pl
2. Magdalena Lewandowska Borki borki@jadow.az.pl
3. Bożena Wojtera Borzymy borzymy@jadow.az.pl
4. Kazimierz Wysocki Dębe Małe debe.male@jadow.az.pl
5. Justyna Błogowska Dębe Duże debe.duze@jadow.az.pl
6. Paweł Tymiński Dzierżanów dzierzanow@jadow.az.pl
7. Jerzy Żuk Iły ily@jadow.az.pl
8. Jadwiga Milewska Jadów jadow@jadow.az.pl
9. Marian Osik Kukawki kukawki@jadow.az.pl
10. Anna Pękala     Letnisko Nowy Jadów   letnisko.nowy.jadow@jadow.az.pl
11. Andrzej Tabor Myszadła myszadla@jadow.az.pl
12. Janusz Czuba Nowinki nowinki@jadow.az.pl
13. Jerzy Archiciński Nowy Jadów nowy.jadow@jadow.az.pl
14.   Oble oble@jadow.az.pl
15. Aneta Szymanowska Podbale podbale@jadow.az.pl
16. Jan Marchlik Podmyszadła podmyszadla@jadow.az.pl
17. Magdalena Archicińska Sitne sitne@jadow.az.pl
18. Alicja Napłoszek Starowola starowola@jadow.az.pl
19. Kazimiera Katarzyna Snopkiewicz Strachów strachow@jadow.az.pl
20. Zofia Chojecka Sulejów sulejow@jadow.az.pl
21. Jarosław Król Szewnica szewnica@jadow.az.pl
22. Grażyna Sieluk Urle urle@jadow.az.pl
23. Anna Wysocka Warmiaki warmiaki@jadow.az.pl
24. Wiesława Powierża Wójty wojty@jadow.az.pl
25. Magdalena Nagórna Wólka Sulejowska wolka.sulejowska@jadow.az.pl
26. Mirosław Siedlecki Wujówka wujowka@jadow.az.pl
27. Jarosław Miroński Wyglądały wygladaly@jadow.az.pl
28.         Zawiszyn                 zawiszyn@jadow.az.pl      

 

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Olga Siuchta
    data wytworzenia: 2017-11-09
  • opublikował: Lidia Piotrowska
    data publikacji: 2017-11-09 15:09
  • zmodyfikował: Lidia Piotrowska
    ostatnia modyfikacja: 2024-05-09 14:53

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 23253
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2024-05-09 14:53:48