RSS
A A A

SOŁECTWA

Sołtysi z terenu Gminy Jadów kadencji 2018-2023

Sołectwo – współcześnie w Polsce jest to jednostka pomocnicza gminy, charakterystyczna dla obszarów wiejskich. Obszar, zakres działania sołectwa i jego organów określa rada gminy w statucie sołectwa.

Sołectwa gminy Jadów: Adampol, Borki, Borzymy, Dębe Małe, Dębe Wielkie, Dzierżanów, Iły, Jadów, Kukawki, Myszadła, Nowinki, Nowy Jadów, Nowy Jadów-Letnisko, Oble, Podbale, Podmyszadła, Sitne, Starowola, Strachów, Sulejów, Szewnica, Urle, Warmiaki, Wójty, Wólka Sulejowska, Wujówka, Wyglądały, Zawiszyn

Miejscowość bez statusu sołectwa: Wężówka

Lp. Imię i nazwisko Sołectwo adres mail
1. Zbigniew Ołówka Adampol adampol@jadow.az.pl
2. Magdalena Lewandowska Borki borki@jadow.az.pl
3. Bożena Wojtera Borzymy borzymy@jadow.az.pl
4. Kazimierz Wysocki Dębe Małe debe.male@jadow.az.pl
5. Zenon Zbrzeźniak Dębe Duże debe.duze@jadow.az.pl
6. Paweł Tymiński Dzierżanów dzierzanow@jadow.az.pl
7. Halina Ziółkowska Iły ily@jadow.az.pl
8. Jadwiga Milewska Jadów jadow@jadow.az.pl
9. Marian Osik Kukawki kukawki@jadow.az.pl
10. Henryk Brodzik     Letnisko Nowy Jadów   letnisko.nowy.jadow@jadow.az.pl
11. Andrzej Tabor Myszadła myszadla@jadow.az.pl
12. Janusz Czuba Nowinki nowinki@jadow.az.pl
13. Jerzy Archiciński Nowy Jadów nowy.jadow@jadow.az.pl
14. Krzysztof Kalinowski Oble oble@jadow.az.pl
15. Zbigniew Fiszer Podbale podbale@jadow.az.pl
16. Jan Marchlik Podmyszadła podmyszadla@jadow.az.pl
17. Teresa Tryc Sitne sitne@jadow.az.pl
18. Alicja Napłoszek Starowola starowola@jadow.az.pl
19. Kazimiera Katarzyna Snopkiewicz Strachów strachow@jadow.az.pl
20. Zofia Chojecka Sulejów sulejow@jadow.az.pl
21. Małgorzata Gmur Szewnica szewnica@jadow.az.pl
22. Maria Matusiak Urle urle@jadow.az.pl
23. Anna Wysocka Warmiaki warmiaki@jadow.az.pl
24. Wiesława Powierża Wójty wojty@jadow.az.pl
25. Urszula Jasińska Wólka Sulejowska wolka.sulejowska@jadow.az.pl
26. Marianna Wodzyńska Wujówka wujowka@jadow.az.pl
27. Jarosław Miroński Wyglądały wygladaly@jadow.az.pl
28. Renata Ciszewska       Zawiszyn                 zawiszyn@jadow.az.pl            



Opublikował: Lidia Tabor
Publikacja dnia: 20.08.2019
Podpisał: Olga Siuchta
Dokument z dnia: 12.10.2011
Dokument oglądany razy: 5 566